Nowy plakat The Spirit 0

Pojawił się nowy plakat ekranizacji komiksu w reżyserii Franka Millera

The Spirit to najnowszy film Franka Millera, człowieka, który pracował przy ekranizacjach swoich komiksów, takich jak 300 i Sin City. Teraz sam zasiadł na stołku reżysera i tworzy film na podstawie komiksu autorstwa zmarłego w 2005 roku Willa Eisnera.

The SpiritThe Spirit

W obrazie mają zagrać między innymi Gabriel Macht, Samuel L. Jackson, Eva Mendes, Scarlett Johansson, Sarah Paulson, Paz Vega, Jaime King, Dan Lauria, Stana Katic, Johnny Simmons oraz Louis Lombardi.

Komiks pierwotnie pojawił się w 1940 roku w dodatku komiksowym do niedzielnej gazety. The Spirit czyli młody detektyw Denny Colt (w filmie grany przez Gabriela Machta)zostaje zabity już na pierwszych trzech jego stronach. Następnie pojawia się swojemu przyjacielowi, policjantowi z Central City, Dolanowi, wyjawiając, że padł ofiarą zawieszonego eksperymentu ożywienia przeprowadzonego przez arcyłotra – doktora Cobrę. Gdy budzi się na cmentarzu Wildwood, postanawia założyć tam swoją bazę i wykorzystując swoją nowonabytą anonimowość, zaczyna nowe życie. Ubrany w niebieski garnitur, kapelusz i rękawiczki, z małą maską na twarzy walczy z przestępczością.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…