Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Ostatnie lądowanie pasażerów lotu 828 - zobacz zwiastun 4. sezonu serialu ''Turbulencje'' 0

To będzie ostatnie lądowanie. Netflix prezentuje oficjalny zwiastun oczekiwanego finałowego sezonu serialu Turbulencje. Premiera na początku listopada.

Josh Dallas, ''Turbulencje''

Dwa lata po brutalnym morderstwie Grace, rodzina Stone’ów jest w rozsypce. Ben nadal opłakuje żonę i poszukuje porwanej córki. Data śmierci pasażerów nieuchronnie się zbliża, a Ci desperacko poszukują drogi wyjścia z tej sytuacji. Cal otrzymuje tajemniczą przesyłkę, której zawartość okaże się kluczem do wyjaśnienia tajemnicy feralnego lotu – głosi opis 4. sezonu.

Załoga i pasażerowie lotu 828 czują ulgę, kiedy ich samolot ląduje na lotnisku po normalnej, ale pełnej turbulencji podróży. Szybko odkrywają jednak z niedowierzaniem, że w kilka godzin od ich startu świat zestarzał się o pięć lat. W tym czasie ich rodziny, przyjaciele i koledzy byli pewni, że odbywająca międzykontynentalny lot maszyna zaginęła gdzieś na morzu. Po przeżyciu żałoby – w przekonaniu, że ich najbliżsi odeszli – zaczęli układać sobie nowe życie. Oszołomieni pasażerowie lotu uświadamiają sobie, że dostali od opatrzności drugą szansę. Okazuje się też, że za ich zniknięciem może kryć się większa tajemnica. Niektórzy z ocalałych zaczynają rozumieć, że ich przeznaczeniem jest dokonać czegoś znacznie większego, niż im się kiedykolwiek wydawało.

Serial po przejęciu go przez Netflix od NBC z dotychczasowymi trzema sezonami stał się wielkim hitem platformy, plasując się w TOP 10.

Premiera czwartego sezonu podzielona jest na dwie części. Premiera pierwszej, podobnie jak druga składającej się z 10 epizodów, już 4 listopada.

Źrodło: Netflix

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…