Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Omar Sy powraca jako złodziej dżentelmen - zobacz pierwszy teaser 3. części ''Lupina'' 0

Uwielbiany przez widzów złodziej powraca. Omar Sy po raz trzeci wciela się w Assane Diopa – złodzieja dżentelmena, który po wydarzeniach z poprzednich części musi się ukrywać i robi to tak jak umie najlepiej, przebywając w samym centrum wydarzeń.

Omar Sy, ''Lupin''

Ukrywający się Assane żyje z dala od żony i syna. Nie może jednak pogodzić się z ich cierpieniem i postanawia wrócić do Paryża, gdzie składa im szaloną propozycję – proponuje, że opuszczą Francję i zaczną nowe życie gdzie indziej. Jednak duchy przeszłości za sprawą nieoczekiwanego powrotu rujnują te śmiałe plany.

Lupin ukazuje nam współczesną wersję przygód Arsene. Główny bohater to Assane Diop, któremu jako nastolatkowi życie wywróciło się do góry nogami. Jego ojciec zmarł zaraz po tym, jak oskarżony został o przestępstwo, którego nie popełnił. 25 lat później Assane zainspirowany postacią z książki Arsene Lupin, Dżentelmen Włamywacz, zaczyna naśladować tego bohatera i pragnie pomścić ojca. W planie jego zemsty jest napad na muzeum i wykradzenie cennego naszyjnika Marii Antoniny. Od tego wszystko się zaczyna…

Netflix nie zdradził jeszcze niestety daty premiery trzeciej części Lupina. Mamy jednak nadzieję, że pojawi się ona na platformie najszybciej jak to możliwe.

Źrodło: Netflix

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…