Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Jennifer Lopez jako zabójczyni w filmie Netflix ''The Mother'' 0

Netflix zaprezentował pierwszy materiał wideo promujący film The Mother, w którym w główną rolę wciela się aktorka i piosenkarka Jennifer Lopez.

Jennifer Lopez, ''The Mother''

Groźna zabójczyni, w tej roli Lopez, wychodzi z ukrycia, by chronić córkę, którą przed laty musiała zostawić, uciekając przed śmiertelnymi wrogami.

Patrząc na zaprezentowany teaser możemy spodziewać się naprawdę brawurowego kina akcji z żeńską postacią w roli głównej.

Za kamerą The Mother stanęła Niki Caro, mająca na swoim koncie m.in. Mulan, Azyl oraz Jeździec wielorybów. Pracowała ona na scenariuszu autorstwa Mishy Green i Andrei Berloff. W obsadzie filmu oprócz Lopez są także Joseph Fiennes, Lucy Paez, Omari Hardwick, Paul Raci i Gael Garcia Bernal.

Premiera filmu The Mother w maju 2023 roku.

Jennifer Lopez wystąpiła już w wielu filmach. Na swoim koncie ma m.in. rolę w komedii romantycznej Pokojówka na Manhattanie, dramat Miasto śmierci czy thriller przygodowy Anakonda.

Źrodło: Netflix

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

john6

trailer nic nie pokazuje, może wyjść dobrze a może być kiepsko. Trzeba poczekać aż będzie emisja to oceni się w całości, oby nie był to kolejny ambitny tytuł pokroju Princess

Proszę czekać…