Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Trzeci sezon ''Wiedźmina'' z letnią premierą na Netflix 0

Już od prawie pół roku trwają prace na planie trzeciego sezonu serialu Wiedźmin. Netflix podczas wydarzenia Tudum poinformował, iż kolejnych przygód Geralta doczekamy się już latem przyszłego roku.

''Wiedźmin''

Wiedźmin to flagowy serial Netflixa powstający na podstawie sagi polskiego pisarza Andrzeja Sapkowskiego. Drugi sezon swoją premierę miał w grudniu 2021 roku, a pierwszy dokładnie dwa lata wcześniej. Także teraz przyjdzie nam czekać trochę krócej na kolejne epizody.

Podczas gdy władcy, czarodzieje i potwory Kontynentu usiłują schwytać Ciri, Geralt wywozi ją z Cintry, by chronić swoją na nowo zjednoczoną rodzinę przed tymi, którzy jej zagrażają. Yennefer, której powierzono szkolenie Ciri, prowadzi ich do chronionej twierdzy w Aretuzie, gdzie ma nadzieję dowiedzieć się czegoś więcej o niezwykłych mocach drzemiących w dziewczynie. Okazuje się jednak, że trafiają w sam środek konfliktu pełnego skorumpowanej polityki, czarnej magii i nikczemności. Muszą walczyć i postawić wszystko na jedną kartę – lub ryzykować, że stracą siebie na zawsze – głosi oficjalny opis trzeciego sezonu Wiedźmina.

Do swoich ról powrócą oczywiście Henry Cavill jako Geralt z Rivii, Anya Chalotra jako Yennefer z Vengerbergu i Freya Allan jako księżniczka Cirilla z Cintry.

Źrodło: Netflix

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…