Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Stephen Lang gwiazdą thrillera akcji ''Hellfire'' 0

Stephen Lang, aktor którego większość widzów z pewnością kojarzy z Avatara oraz serii Nie oddychaj, po raz kolejny będzie grał twardziela. Otrzymał on główną rolę w thrillerze akcji Hellfire.

Stephen Lang, ''Nie oddychaj 2''

Jak donoszą zagraniczne media właśnie zakończono prace na planie produkcji. Niestety, ale nie wiele wiadomo na temat jej fabuły. Zdradzono jedynie, że Lang wcieli się w włóczęgę, który będzie bronił małego miasteczka przed groźnym i mającym złą sławę przestępczym bossem.

W obsadzie Hellfire jest także Dolph Lundgren, jednak jego rola nie została ujawniona. Podobnie ma się sprawa z Scottie Thompson, Johnny Bosch, Chris Mullinax, Michael Sirow, Maurice Compte, Levon Panek i Natalie Canerday. Za reżyserię filmu odpowiada Isaac Florentine mający na swoim koncie m.in. dramat Zemsta adwokata i thriller Porwany. Pracował on na scenariuszu autorstwa Richarda Lowry.

Z uwagi na utalentowaną obsadę i wciągającą historię Hellfire może być potencjalnie niezwykle dobrym filmem dla fanów gatunku. Warto więc zwrócić na niego uwagę, gdy zadebiutuje. Niestety, ale na razie nie znana jest data jego premiery.

W najbliższym czasie Langa podziwiać będziemy mogli w filmie Avatar: Istota wody, gdzie ponownie wciela się w pułkownika Milesa Quaritcha.

Źrodło: Collider

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…