Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Młodzieżowy kryminał ''Ktoś z nas kłamie'' powraca z 2. sezonem - zobaczcie zwiastun 0

Platforma Peacock prezentuje pierwszy zwiastun drugiego sezonu kryminalnego dramatu dla młodzieży Ktoś z nas kłamie. Produkcja zadebiutowała w zeszłym roku i szybko podbiła serca widzów.

fragment plakatu promującego serial ''Ktoś z nas kłamie''

Serial opiera się na książce Karen M. McManus o tym samym tytule, która wyróżniona została przez New York Times.

Głowni bohaterzy to piątka licealistów, których nagle połączą wspólne tajemnice. Wszyscy oni za karę zostają po lekcjach. Z tego szkolnego aresztu wychodzi jednak tylko czwórka. Simon nie żyje. Kto zawinił? Każdy z pozostałych przy życiu jest podejrzanym i każdy ma coś do ukrycia. Czy uda się znaleźć mordercę?

Po zapierającym dech w piersiach zakończeniu pierwszego sezonu liceum Bayview Four skrywa bardzo mroczną tajemnicę. Jak daleko posuną się bohaterowie, aby ochronić sekret i siebie nawzajem. Tego dowiemy się całkiem niedługo, bowiem premiera nowych odcinków już 20 października. W Polsce serial ten dostępny jest na platformie Netflix.

Za Ktoś z nas kłamie odpowiada Dario Madrona, który jest showrunnerem i producentem wykonawczym. W serialu występują Marianly Tejada jako Bronwyn, Cooper van Grootel jako Nate, Annalisa Cochrane jako Addy, Cooper van Grootel jako Cooper, Jessica McLeod jako Janae, Melissa Collazo jako Maeve, Sara Thompson jako Vanessa i Alimi Ballard jako Kevin.

Źrodło: ComingSoon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…