Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Bassam Tariq rezygnuje z reżyserowania "Blade'a" dla Marvela 0

Nie minęło zbyt wiele czasu od ogłoszenia powrotu Hugh Jackmana do roli Wolverine’a, dla którego będzie to debiut w MCU, a już mamy kolejne ważne doniesienia związane z Kinowym Uniwersum Marvela! Blade stracił właśnie reżysera!

Bassam Tariq nie będzie jednak pełnił funkcji reżysera filmu o Łowcy Wampirów, w którym w roli tytułowej pojawi się zdobywca dwóch Oscarów, Mahershala Ali. Tym samym Marvel Studios musi ponownie szukać filmowca, który zasiądzie na stołku reżysera widowiska Blade.

Z powodu ciągłych zmian w naszym harmonogramie produkcji Bassam nie jest już reżyserem "Blade’a", ale pozostanie producentem wykonawczym filmu. Doceniamy talent Bassama i całą pracę, jaką wykonał, aby "Blade" znalazł się w miejscu, w którym jest.

czytamy w oświadczeniu studia Marvela

Swój komentarz do tej informacji zamieścił również sam zainteresowany, Bassam Tariq:

To był zaszczyt pracować ze wspaniałymi ludźmi z Marvela. Udało nam się zebrać zabójczą obsadę i ekipę. Chętnie zobaczę, jak nowy reżyser poradzi sobie z tym filmem.

Marvel Studios musi się spieszyć z decyzją dotyczącą nowego nazwiska reżysera. Rozpoczęcie zdjęć do filmu planowane jest na listopad tego roku, natomiast sam Blade ma trafić do kin 3 listopada 2023 roku. Oczywiście z powodu odejścia Bassama Tariqa może się wszystko przesunąć w kalendarzu.

Źrodło: The Hollywood Reporter

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…