Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Paramount usunął kolejnego "Star Treka" z kalendarza premier na 2023 roku 1

Paramount Pictures oficjalnie ogłosił usunięcie filmu "Star Trek 4" z kalendarza premier na przyszły rok. Kontynuacja widowiska miała trafić na ekrany w grudniu 2023 roku.

"Star Trek"

Oczywiście wiadomość o usunięciu z kalendarza premier czwartej części cyklu zapoczątkowanego przez Star Treka w 2009 roku nie powinna nikogo dziwić. Po tym, jak reżyser Adam Shankman zrezygnował z projektu z powodu problemów z harmonogramem w związku z przyjęciem posady reżysera Fantastycznej Czwórce od Marvela, Paramount Pictures znalazł się w trudnym położeniu.

Wówczas w oświadczeniu wytwórni mogliśmy przeczytać:

Adam Shankman jest niesamowicie utalentowanym filmowcem i żałujemy, że nie udało mu się wyreżyserować naszego nadchodzącego filmu "Star Trek". Jesteśmy wdzięczni za jego wkład oraz podekscytowani kreatywną wizją kolejnego rozdziału i nie możemy się doczekać jego zaprezentowania publiczności na całym świecie.

Jak widać była to tylko i wyłącznie PR-owa gadka. Najnowsza wersja scenariusza została opracowana przez Josha Friedmana i Camerona Squiresa na podstawie szkicu Lindsey Beer i Geneva Robertson-Dworet. Na razie nie jest jasne czy Paramount Pictures będzie chciał kontynuować ten projekt z innym reżyserem.

Źrodło: The Hollywood Reporter

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Redox

Raczej było można się tego spodziewać, że nie wyrobią się na przyszły rok. Widać, że Paramount nie ma pomysłu na to uniwersum. Nie zdziwię się jakby ogłosili kolejny reboot albo film z innego timeline’u Star Treka.

Proszę czekać…