Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Znamy datę premiery 3. sezonu ''Jacka Ryana'' 0

Platforma Amazon Prime Video nareszcie ujawniła datę premiery oczekiwanego trzeciego sezonu serialu akcji Jack Ryan.

fragment plakatu promującego serial ''Jack Ryan''

Serial z nowymi odcinkami powróci ponad trzy lata po debiucie drugiego sezonu, który miał miejsce w 2019 roku. Debiut trzeciej serii już 21 grudnia.

Datę potwierdza opublikowany przez serwis plakat, który możecie zobaczyć poniżej.

Fabuła tej produkcji inspirowana jest książkową serią Toma Clancy'ego. W tytułowej roli występuje John Krasinski. W trzecim sezonie zagrają także Wendell Pierce jako James Greer, Michael Kelly jako Mike November, Betty Gabriel jako Elizabeth Wright, James Cosmo jako Luca, Peter Guinness jako Petr, Nina Hoss jako Alena i Alexej Manvelov jako Alexei.

Serial Jack Ryan podąża śladami Jacka Ryana, analityka CIA. W trzeciej serii Jack ucieka i ściga się z czasem. Został bowiem niesłusznie zamieszany w pewien spisek i staje się zbiegiem. Poszukiwany jest przez CIA i pewną organizację, której istnienie odkrył. Teraz Jack musi zejść do podziemia i tak przemierzając Europę pozostać przy życiu i zapobiec globalnemu konfliktowi.

Jack Ryan to koprodukcja Paramount Television i Skydance Television. Serial otrzymał już odnowienie na czwarty sezon, który ma być finałowy.

Źrodło: ComingSoon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…