Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Stań oko w oko ze swoimi lękami - zobacz zwiastun antologii ''Gabinet osobliwości Guillermo del Toro'' 0

Mistrz horroru, Guillermo del Toro i platforma Netflix przedstawiają wyjątkową kolekcję pomysłowych historii, które zmienią sposób, w jaki postrzegamy horrory. Zobaczcie jak na pełnym zwiastunie prezentuje się antologia Gabinet osobliwości Guillermo del Toro.

''Gabinet osobliwości Guillermo del Toro''

Gabinet osobliwości Guillermo del Toro to antologia niepokojących opowieści zrodzonych w przewrotnych umysłach cenionych twórców współczesnych horrorów, między innymi reżyserów filmów Babadook, Istota i Mandy.

Niezwykłe koszmary w ośmiu mrożących krew w żyłach opowieściach. Wizualnie olśniewająca, przerażająca antologia horroru pod patronatem Guillermo del Toro. Filmowiec ten idealnie odnajduje się w tematyce horroru, a więc spodziewać z pewnością możemy się wielu makabrycznych i klasycznie przerażających scen, ale i takich które będą miały magiczny, groteskowy i gotycki charakter. Szczególnie, że seria ta w dużej mierze opiera się na efektach praktycznych, rekwizytach i odpowiednim makijażu, efekty specjalne wygenerowane komputerowo są nieliczne. Nadaje to dziełu niesamowitego klimatu.

Oto wspomniany zwiastun.

Premiera serii już 25 października.

Źrodło: Netflix

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…