Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Trwają prace nad kolejnym filmem z serii ''American Pie'' 0

Pamiętacie sprośną komediową serię American Pie? Jak donoszą zagraniczne media studio Universal 1440 Entertainment jest już w trakcie pierwszych prac nad kolejnym filmem należącym do niej.

''American Pie, czyli sprawa dowcipna''

Na pomysł wpadła Sujata Day, aktorka, reżyserka i scenarzystka, najbardziej znana z roli w komediowo-dramatycznym serialu HBO Niepewne. Za kamerą debiutowała w 2020 roku filmem Definition Please.

Fabularne szczegóły filmu trzymane są na razie w tajemnicy. Wiadomo jednak, że produkcja ma ukazać nam nowe, świeże podejście do serii należącej do gatunku komedii erotycznych. Day jak widać, ma więc plan na wykorzystanie chwytliwej marki.

Pierwszy film z serii wyszedł w 1999 roku. Dzięki kasowemu sukcesowi, zrodził trzy bezpośrednie sequele z oryginalną obsadą, oraz pięć spin-offów wydanych bezpośrednio na DVD. American Pie, czyli sprawa dowcipna przy budżecie zaledwie 11 milionów dolarów zarobił na całym świecie ponad 230 milionów.

Oto fabuła pierwszego filmu z serii:

Czwórka przyjaciół: Jim (Jason Biggs), Oz (Chris Klein), Kevin (Thomas Ian Nicholas) i Paul (Eddie Kaye Thomas), od wielu lat stara się pozbyć dziewictwa, jednak ich wysiłki są na marne. Postanawiają więc złożyć sobie przysięgę, że przed końcem szkoły uda im się 'zaliczyć', a impreza po balu maturalnym jest idealną okazją, aby ich marzenia się spełniły.

Źrodło: The Hollywood Reporter

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…