Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

''Mayfair Witches'' z premierą na początku 2023 roku 0

Stacja AMC, która wykupiła prawa do ekranizacji najbardziej poczytnych dzieł Anne Rice, właśnie opublikowała pierwszy materiał wideo promujący serial Mayfair Witches.

''Mayfair Witches''

Premiera tej produkcji zaplanowana jest na początek 2023 roku. Zaledwie wczoraj premierę miał pierwszy odcinek innego serialu opartego o powieść Rice – Wywiad z wampirem. AMC więc nie próżnuje, jak widać.

Seria Mayfair Witches skupi się na posiadającej niezwykłą intuicję młodej neurochirurg (Alexandra Daddario), która odkrywa, iż należy do rodziny czarownic. Zmagając się z nowo zauważonymi u siebie mocami, musi stawić czoła złowrogiemu bytowi, który nawiedza jej rodzinę od pokoleń.

Poniższy teaser przedstawia nam fragment jak Rowan, postać w którą wciela się Daddario wchodzi na teren przerażająco wyglądającego domu, w środku którego dochodzi do aktu wezwania czarownic.

Fabuła Mayfair Witches opiera się na trylogii Lives of the Mayfair Witches. Za powstanie serialu odpowiadają Esta Spalding i Michelle Ashford. Jednym z producentów wykonawczych jest Christopher Rice, syn zmarłej pisarki.

Pierwszy sezon Mayfair Witches składa się z ośmiu odcinków.

Źrodło: Twitter

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…