Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Jennifer Lopez i Josh Duhamel w zwiastunie komedii ''Wystrzałowe wesele'' 0

Platforma Amazon Prime Video opublikowała zwiastun dobrze zapowiadającej się komedii akcji Wystrzałowe wesele z aktorką i piosenkarką Jennifer Lopez w roli głównej. Partneruje jej Josh Duhamel.

''Wystrzałowe wesele''

Lopez i Duhamel wcielają się w narzeczonych Darcy i Toma, którzy pragną wziąć ślub na pięknej, egzotycznej wyspie. Od początku wszystko idzie nie tak, poczynając od szalonych wybryków upartych członków rodzin obojga, a kończąc na pojmaniu przez grupę uzbrojonych piratów. W tym momencie określenie '’póki śmierć nas nie rozłączy'’ nabiera całkowicie nowego znaczenia.

Poniżej wspomniana zapowiedź.

Wystrzałowe wesele wyreżyserował Jason Moore mający na swoim koncie Pitch Perfect. Pracował on na scenariuszu autorstwa Marka Hammera i Liz Meriwether. Na ekranie oprócz wspomnianej wyżej dwójki zobaczymy także Lenny Kravitza, Jennifer Coolidge, Sonię Brage, Cheech Marin, D'Arcy Carden, Selenę Tan, Desmin Borges i Alex Mallari Jr.

Pierwotnie Wystrzałowe wesele miało trafić do kin. Jednak odpowiedzialne za film studio Lionsgate zdecydowało się sprzedać prawa do jego dystrybucji. Tym samym produkcję obejrzeć będą mogli tylko i wyłącznie subskrybenci serwisu Amazon Prime Video.

Premiera filmu w wspomnianym serwisie 27 stycznia 2023 roku.

Źrodło: ComingSoon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…