Plakaty Watchmen 0

Pojawiły się nowe, niesamowite plakaty z Comic Con filmu Watchmen

Watchmen, Alana Moore’a jest uważany za komiks wszech czasów. Ekranizacją zajął się wizjonerski twórca, który w zeszłym roku zdobył serca widzów oryginalnym hitem, 300.

WatchmenWatchmen

W obsadzie znaleźli się, Carla Gugino, Malin Akerman, Patrick Wilson, Billy Crudup, Jeffrey Dean Morgan, Jackie Earle Haley, Jackie Earle Haley, Matt Frewer, Matthew Goode. Za scenariusz odpowiadają, David Hayter i Alex Tse. Muzykę napiszę znany już z 300, Tyler Bates.

Akcja Strażników rozgrywa się w latach 80-tych na Ziemi. Superbohaterowie uznani są powszechnie za banitów i nie mają żadnych praw. Tylko niewielka ich grupa cały czas pracuje dla ludzkości, ale pod ścisłą kontrolą rządu Stanów Zjednoczonych. W 1985 r. w tajemniczych okolicznościach ginie Komediant, jeden z członków grupy superbohaterów, która została rozwiązana w roku 1977. Zajmuje się tą sprawą Rorschach, stary kompan, który jest pewny, że śmierć Komedianta nie była przypadkiem, jego podejrzenia potwierdzają się. Wkrótce kolejni superbohaterowie stają się celami tajemniczych zamachów…

Fabuła obrazu rozgrywa się na różnych płaszczyznach czasu. Główny wątek opowiada o wydarzeniach z roku 1985, ale akcja cofa się do roku 1977, a także wcześniej, opowiadając historię alternatywnego świata i jego superbohaterów.

Parę plakatów było prezentowane na Comic Con. Teraz możemy je podziwiać na internecie. Zapraszam!

WatchmenWatchmen WatchmenWatchmen WatchmenWatchmen WatchmenWatchmen WatchmenWatchmen WatchmenWatchmen

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…