Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Velma będzie lesbijką w nowym filmie o Scooby-Doo 0

Oficjalnie – Velma będzie lesbijką w nowym filmie o Scooby-Doo!

Velma Dinkley, czyli członkini paczki doskonale znanej fanom filmów animowanych o Scooby-Doo jest oficjalnie lesbijką. W sieci opublikowany został materiał z nowej animacji zatytułowanej Scooby-Doo! Cukierek albo psikus, w którym potwierdzono to o czym od dawna się mówiło.

W klipie, który możecie obejrzeć poniżej możemy ujrzeć Velmę, która spotyka twórczynię kostiumów o imieniu Coco Diablo. Nie trudno dojść do wniosku, że w momencie ujrzenia dziewczyny Velma się w niej zakochuje. Oczywiście materiał z filmu szybko stał się niezwykle popularny w mediach społecznościowych i spotkał się ze spora liczbą reakcji oraz komentarzy.

Wśród fanów od dawna spekuluje się na temat orientacji seksualnej owej bohaterki. Sam James Gunn, który był scenarzystą filmów aktorskich – Scooby-Doo oraz Scooby Doo 2: Potwory na gigancie – chciał poruszyć tę kwestię o czym tweetował przed dwoma laty. Twórca wyjawił wówczas, że w pierwotnej wersji jego skryptu Velma była lesbijką, jednak studio wówczas rozwodniło ten wątek do tego stopnia, że w wersji kinowej nie zostało z niego nic, a w sequelu postać dostała chłopaka.

Tony Cervone, który był reżyserem kinowej animacji z 2020 roku oraz producentem serialu Scooby Doo i Brygada Detektywów także potwierdził tezę odnośnie orientacji seksualnej bohaterki.

Scooby-Doo! Cukierek albo psikus będzie miało premierę na VOD 18 października 2022.

Źrodło: Variety

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 6

wolfcry

Według mnie od zawsze była, tylko nie wolno było o tym głośno mówić :)

sowa wolfcry

@wolfcry dokladnie ten typ laski który nosi spodnie w bajce to każdy wiedział tylko bał się zapytać :d

john6

czyli będą się trzymały za ręce, przytulały, całowały i ciągle powtarzały jak wielkie uczucie do siebie czują, i zamiast oglądania fajnej baji o Scoobym będziemy się zastanawiali czy wystarczająco duży procent produkcji poświęcono ich "migdaleniu". A dzieci to będą oglądały. Czy nadal to jest Scooby Doo czy ktoś po nocnym piciu postanowił dzieciom mózgi prać, bo może

Bercik022

A to nie jest tak, że spotkała swoją idolkę? Ciężko mi uwierzyć, że twórcy wpadli na to by w bajce dla dzieci dodawać, kto z kim lubi włazić do łóżka.

Trader_million

Świat wariuje. Wchodzimy w fazę lewackiej głupoty.

Elizabeth_Linton

Porażka, zawsze myślałam, że Velma po cichu trzymała z Shaggym. W ogóle lesbijką mogłaby być ta druga dziewczyna, zapomniałam jak jej na imię, ta ruda no wiecie :P

Proszę czekać…