Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

''Wotum nieufności'' - Polsat ogłasza premierę nowego serialu na podstawie powieści Remigiusza Mroza 0

Kulisy władzy i intrygi wielkiej polityki w serialu według powieści Remigiusza Mroza. Na 14 października w Polsat Box Go została zaplanowana premiera serialu Wotum nieufności na podstawie książki o tym samym tytule.

''Wotum nieufności''

Intrygująca fabuła produkcji, porównywana jest do popularnego House of Cards. Ukazuje ona brutalny i często niesprawiedliwy świat polityki.

Wotum nieufności to nowa polska produkcja z gatunku political-fiction, będąca ekranizacją powieści o tym samym tytule autorstwa Remigiusza Mroza, jednego z najpoczytniejszych polskich pisarzy. To trzymająca w napięciu historia przedstawiająca starcia polityków fikcyjnych polskich partii politycznych. Głównymi bohaterami są posłowie przeciwnych frakcji – Patryk Hauer (Antoni Pawlicki), wschodząca gwiazda sceny politycznej, oraz Marszałek Sejmu Daria Seyda (Katarzyna Dąbrowska). Ich codzienność przesycona jest walką o władzę. Wszystko zmienia się, gdy podczas prac komisji śledczej Hauer odkrywa polityczną intrygę. Tych dwoje teoretycznie dzieli wszystko, ale połączy ten sam cel – odkryć i ujawnić, kto stoi za spiskiem sięgającym najistotniejszych osób w kręgach władzy.

Za scenariusz produkcji odpowiadają Wiktor Piątkowski i Joanna Kozłowska. W serialu występuje plejada znakomitych polskich aktorów, m.in.: Antoni Pawlicki, Katarzyna Dąbrowska, Zofia Wichłacz, Leszek Lichota, Grzegorz Małecki i Dorota Kolak.

Od piątku 14 października w serwisie Polsat Box Go pierwszy odcinek nowej produkcji, kolejne – w każdy piątek. Pierwszy sezon Wotum nieufności liczy sześć epizodów. Następnie serial trafi na antenę Polsatu. Niestety nie zdradzono kiedy to nastąpi.

Źrodło: Polsat

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…