Jennifer Lopez na ślubnym kobiercu, w zwiastunie film "Wystrzałowe wesele" 0

Jennifer Lopez stanie przed trudnym wyborem, czy jej wybrankiem będzie Josh Duhamel czy Lenny Kravitz? Zobaczcie polski zwiastun film Wystrzałowe wesele.

kadr z filmu "Wystrzałowe wesele"

Głównymi bohaterami filmu Wystrzałowe wesele jest para narzeczonych: Darcy (w tej roli Jennifer Lopez) i Tom (Josh Duhamel). Planują w końcu sformalizować swój związek, ale zamieszanie wokół przygotowań do ślubu i wesela wyssie z nich całą energię i entuzjazm. Swoje trzy grosze dołożą też Carol (Jennifer Coolidge), matka pana młodego, oraz Sean, były chłopak Darcy, w którego wcielił się Lenny Kravitz. Na domiar złego, na uroczystości, która zostanie zorganizowana na rajskiej wyspie, pojawią się nieoczekiwani goście. I tak przysięga „nie opuszczę cię aż do śmierci” nabierze nowego wymiaru.

Za reżyserię tej komedii odpowiada Jason Moore twórca takich produkcji jak Pitch Perfect i Siostry. Scenariusz napisał Mark Hammer, dla którego będzie to dopiero drugi wysokobudżetowy projekt w karierze. Wśród producentów są m.in. Todd Lieberman, Jennifer Lopez, David Hoberman oraz David Hoberman.

Polscy widzowie zobaczą ten film w kinach od 5 stycznia 2023.

Źrodło: Monolith Films

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

john6

oby to nie była kolejna produkcja typu Princess bo się można zapłakać, Mam nadzieję, że Lopezka czyta scenariusz nim wystąpi w filmie, bo z zapowiedzi wynika, że panna młoda będzie rambo …

Proszę czekać…