Say hello to my little friend ;>

Cztery historie z życia wzięte 0

Zwiastuny Somers Town, Pride & Glory, Nick and Norah’s Infinite Playlist i Sex Drive

Czarno-biały Somers Town rozpoczyna scena, w której 16-letni Tommo wyrusza z Nottingham do Londynu. Nastolatek z ciężkim doświadczeńiami z dzieciństwa ukrywa je pod płaszczem cwaniaka i luzaka. Po kolejnej bójce z. Marek przygarnia Tommo i pozwala spać u siebie. Dalszą część wypełniają kolejne młodzieńcze przygody: podrywanie pięknej francuskiej kelnerki, pierwsze wspólne picie alkoholu.

Somers TownSomers Town

Film wyreżyserował Shane Meadows na podstawie scenariusza Paula Frasera. Rolę głównych bohaterów zagrali Thomas Turgoose i Piotr Jagiełło. Obraz otrzymał nagrodę najlepszego pierwszoplanowego aktora (Jagiełło) na Festiwalu w Tribece, a 20 czerwca w Edynburg wygrał Nagrodę Michaela Powella.

W angielskich kinach film pojawi się już za kilka dni – 22 sierpnia .

Pride & Glory (W cieniu chwały opowiada historię rodziny nowojorskich policjantów rozdartej aferą korupcyjną. Edward Nortonwcielił się w rolę detektywa z wydziału zabójstw, który otrzymuje zadanie zbadania sprawy prowadzonej przez swojego brata (Noah Emmerich). Collin Farrell gra Jimmiego Eganema – najlepszego przyjaciela Raya Tierneya (Norton) uwikłanego w skandal korupcyjny. Ojca rodziny Tierneyów gra Jon Voight.

Pride & GloryPride & Glory

Reżyser i scenarzysta – Gavin O'Connor nawiązuje do wydarzeń z lat 70-tych, w których ujawniono największe skandale korupcyjne amerykańskiej policji. Producentami są Gavin i jego brat Gregory O'Connor. Mój ojciec był nowojorskim policjantem, a ja dorastałem w tym świecie. Film jest pomnikiem dla wszystkich uczciwych gliniarzy, w tym też mojego ojca – Gavin O'Connor.

W amerykańskich kinach obraz pojawi się 24 października .

Kolejną ciekawą propozycją jest oparty na książce Rachel Cohn i Davida Levithana komediodramat pt. () Nick and Norah’s Infinite Playlist Nick and Norah's Infinite Playlist () Nick and Norah’s Infinite Playlist . Reżyserem filmu jest Peter Sollett, znany z filmu Five Feet High and Rising.

Uczeń liceum – Nick O’Leary (Michael Cera), członek zespołu The Jerk Offs spotyka Norah (Kat Dennings), która chcąc zdenerwować swoje koleżanki prosi go by przez pięć minut udawał jej chłopaka. Nocna podróż po Manhatanie sprawia, że bohaterowie zakochują się w sobie.

Czy film powtórzy sukces hitu Juno z Michaelem Cera? Dowiemy się 3 października .

Ciężkie jest życie napalonego osiemnastolatka, szczególnie gdy jest prawiczkiem. Ian coś o tym wie. Ciśnienie… to znaczy, presja otoczenia narasta z każdym dniem, tym bardziej że w najbliższej perspektywie nie szykuje się rozdziewiczenie. Pewnego dnia z pomocą nieszczęśnikowi przychodzi wszechmocny internet, gdzie poznaje ochotniczkę gotową odbyć z nim „lot próbny”. Brzmi dobrze, ale wybranka stawia twardy warunek – Ian musi odwiedzić ją w odległym Knoxville, bo porządnej dziewicy nie przystoi podróżować samotnie. Ian razem z przyjaciółmi – Lancem i Felicją, postanawiają wspólnie odbyć inicjacyjną eskapadę. W tym celu pożyczają od brata Iana zabytkowego Pontiac’a GTO – naturalnie bez pozwolenia.

Sex DriveSex Drive

Sex Drive oparto na książce Andyego Behrensa pt. All the Way. Za kamerą stanął rozpoczynający filmową karierę – Sean Anders. Główne rolę zagrali Josh Zuckerman, James Marsden, Amanda Crew i Charlie McDermott.

Komedia porównywana do American Pie i Supersamiec w kinach pojawi się 10 października 2008.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 5

Marcin_Moszyk

Chcielibyście żebym takie "przeglądy trailerowe" robił co kilka dni ?

Nie mam nic przeciwko temu, ale żeby nie były w "Temacie dnia" ;)

Jestem ZA. Mogą być nawet na temacie dnia, jeśli nie ma nic innego ciekawego. ;)

Właśnie dlatego dzisiaj to napisałem ;) Jest weekend i 'sensacyjne' newsy zazwyczaj się nie pojawiają :D

No to są właśnie uroki weekendu. Zawsze jak pisałam, to wiem że miałam wolne w weekend. Najwięcej się dzieje na tygodniu. ;)

Proszę czekać…