Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Legendarne aktorki w zwiastunie komedii sportowej "80 for Brady" 0

Paramount Pictures pokazało zwiastun komedii sportowej, która w przyszłym roku zawita na ekrany kin. Produkcja nosi tytuł 80 for Brady, a w obsadzie same legendarne aktorki. I nie tylko! Zapowiedź do znalezienia w dalszej części artykułu.

Rita Moreno, Jane Fonda, Lily Tomlin, Sally Field

Lily Tomlin, Rita Moreno, Jane Fonda i Sally Field to gwiazdy, które zobaczymy w filmie 80 for Brady, nowej komedii sportowej, która powstała dla wytwórni Paramount Pictures. Dzisiaj zaprezentowano pierwszy oficjalny zwiastun produkcji w gwiazdorskiej obsadzie. Zapowiedź obejrzycie poniżej:

Scenariusz został oparty na prawdziwej przygodzie czwórki najlepszych przyjaciółek! Panie żyją pełnią życia, kiedy podejmują decyzję o szalonej wycieczce na Super Bowl LI 2017, aby zobaczyć, jak gra ich bohater – Tom Brady!

Siedem lat pracy z Lily przy "Grace i Frankie" to za mało – powiedziała Jane Fonda, która ponownie spotkała się na planie zdjęciowym ze swoją koleżanką ze wspomnianego serialu platformy streamingowej Netflix. Wszystkie aktorki nie szczędziły pochwał samemu Tomy’emu Brady’emu, który także pojawi się na ekranie. Fonda nazwała go "słodkim, hojnym i skromnym", a Tomlin stwierdziła, że "w pewnym sensie czuła, jakby był jej synem". Pomimo 40 lat na karku, Brady wygląda, jak dwudziestolatek, żartowała aktorka w rozmowie z magazynem "People".

Komedię wyreżyserowaną przez Kyle'a Marvina, w której występują także Billy Porter, Guy Fieri, Bob Balaban, Glynn Turman, Ron Funches, Jimmy O. Yang i Harry Hamlin, będzie można obejrzeć na ekranach kin w 2023 roku. Premiera została ustalona przez Paramount Pictures na 3 dzień lutego!

Źrodło: Paramount Pictures

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…