Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Anjelica Huston powraca do roli Dyrektorki w spin-offie ''Ballerina'' 0

W Ballerinie, powstającym właśnie w Czechach spin-offie serii '’John Wick'’, wystąpi kolejna postać znana z filmów o tytułowym zabójcy na zlecenie. Mowa o Dyrektorce.

''John Wick 3''

Postać ta po raz pierwszy pojawiła się w trzecim filmie z serii '’John Wick'’. Wcieliła się w nią Anjelica Huston, która jak donoszą zagraniczne media powtórzy tą rolę w nadchodzącym spin-offie. Dyrektorka to głowa rosyjskiej rodziny mafijnej znanej jako Ruska Roma, do której o pomoc zwraca się John Wick.

Fabuła Balleriny skupi się na osobie młodej zabójczyni, która szuka zemsty na ludziach odpowiedzialnych za śmierć jej rodziny. To na razie tyle jeśli chodzi o fabularne szczegóły produkcji. Prawdopodobnie możemy spodziewać się czegoś podobnego do '’Johna Wicka'’, tyle że w damskiej wersji.

W tytułową bohaterkę wciela się Ana de Armas. Na ekranie partnerować będą jej sam Keanu Reeves oraz Ian McShane. Pierwszy z wymienionych aktorów w filmach wciela się w Johna Wicka – legendarnego zabójcę na zlecenie, drugi zaś w postać Winstona, menadżera hotelu The Continental będącego azylem dla płatnych zabójców. W Ballerinie powtórzą oni swoje role.

Ballerinę reżyseruje Len Wiseman mający na swoim koncie dwie pierwsze części z serii ’’Underworld’’. Autorem scenariusza jest zaś Shay Hatten, który napisał czwartą część Johna Wicka mającą mieć swoją premierę w przyszłym roku.

Data premiery Balleriny nie została jeszcze ujawniona.

Źrodło: Collider

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

john6

było kilka filmów z taką myślą przewodnią, ale jakoś nie poszło za dobrze, może w porozumieniu z Wickiem wyjdzie coś wyśmienitego :)

Proszę czekać…