Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

"Andor" nie tylko na Disney+. Pokaz specjalny na kanale FOX 0

Cassian Andor nie tylko dla subskrybentów platformy streamingowej Disney+! Stacja FOX poinformowała, że serial Andor będzie miał pokaz specjalny tuż po finale pierwszego sezonu na Disney+.

Diego Luna - "Andor"

Jeśli jesteście fanami "Gwiezdnych wojen", aczkolwiek wolicie tradycyjny sposób oglądania seriali, czyli zamiast platform i serwisów streamingowych preferujecie kanały telewizyjne, to mamy dla Was ciekawe informacje. Stacja FOX przeprowadzi pokaz specjalny najnowszego serialu osadzonego w gwiezdnych uniwersum.

Dzień po finale serialu stacja FOX planuje dwuodcinkowy pokaz specjalny Andora. Początek przygody już 24 listopada od 20:50 w FOX! W oświadczeniu Disneya czytamy:

Stacja FOX wyemituje pierwsze dwa odcinki serialu wyłącznie 24 listopada od godziny 20:50. Osoby, które zainteresują się losami bohaterów Andora, będą mogły obejrzeć pozostałe odcinki w Disney+. W ten wyjątkowy listopadowy wieczór na platformie Disneya będą już dostępne wszystkie odcinki serialu. Emisja na kanale FOX zbiega się w czasie z premierą finałowego odcinka w Disney+, która odbędzie się dzień wcześniej na platformie.

Akcja serialu Andor toczy się w uniwersum Gwiezdnych wojen, pięć lat przed wydarzeniami z Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie. Głównym bohaterem jest Cassian Andor (Diego Luna), a fabuła skupia się na rodzącej się rebelii przeciwko Imperium.

Diego Luna powraca jako Cassian Andor, a dołączają do niego członkowie obsady: Genevieve O'Reilly, Stellan Skarsgård, Adria Arjona, Denise Gough, Kyle Soller, Fiona Shaw, Forest Whitaker i Andy Serkis. Producentami wykonawczymi są Kathleen Kennedy, Tony Gilroy, Sanne Wohlenberg, Diego Luna i Michelle Rejwan. Tony Gilroy jest także twórcą i showrunnerem.

Źrodło: The Walt Disney Studios

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…