Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Nowy materiał promujący niezwykły "Babilon" reżysera "Whiplash" 2

Polski dystrybutor filmu Babilon, którym jest UIP – United International Pictures, zaprezentował nowy materiał promujący intrygująco zapowiadające się widowisko w reżyserii Damiena Chazelle’a. Materiał znajdziecie w dalszej części artykułu.

Tobey Maguire - "Babilon"

Film Damiena Chazelle'a Babilon to oryginalna epopeja rozgrywająca się w Los Angeles lat 20. XX wieku. W rolach głównych występuję: Brad Pitt, Margot Robbie i Diego Calva. W obsadzie znaleźli się także: Jovan Adepo, Li Jun Li i Jean Smart.

To opowieść o wielkich ambicjach, śledzi narodziny i upadek wielu gwiazd w erze niepohamowanej dekadencji i deprawacji we wczesnym Hollywood.

W materiale, który do obejrzenia poniżej znajdziecie wypowiedzi reżysera oraz największych gwiazd widowiska. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z tym wideo.

Babilon to film reżysera nagrodzonego sześcioma Oscarami La La Land. Damiena Chazelle jest też autorem scenariusza do widowiska. W jego filmografii znajdziemy także takie głośne tytuły, jak Whiplash oraz Pierwszy człowiek.

Babilon trafi do kin 20 stycznia 2023 roku.

Źrodło: Tylko Hity

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…