Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Poznaliśmy pierwsze opinie dotyczące filmu "Strażnicy Galaktyki: Coraz bliżej święta" 1

Zanim do kin trafi trzecia część serii "Strażnicy Galaktyki" Jamesa Gunna, Marvel Studios oraz filmowiec przygotowali specjalny film świąteczny z bohaterami komiksowego widowiska. Poznaliśmy pierwsze opinie na temat produkcji.

fragment plakatu "Strażnicy Galaktyki: Coraz bliżej święta"

Film specjalny, który trafi bezpośrednio na platformę streamingową Disney+ nosi tytuł Strażnicy Galaktyki: Coraz bliżej święta. Jest to druga tego typu produkcja specjalna od Marvela, która zagości w owym serwisie streamingowym. Pierwszą z nich był film Wilkołak nocą, który został bardzo dobrze przyjęty przez fanów i krytyków. Na Rotten Tomatoes został on przyjęty 90% pozytywnych recenzji.

Co ciekawe podobnym wynikiem może pochwalić się film Strażnicy Galaktyki: Coraz bliżej święta. Jak widać ten format sprawdza się w wykonaniu Marvel Studios. Twórcy mają nieco większą swobodę przy realizacji tych projektów, także to również może mieć finalnie znaczenie w gotowym filmie lub odcinku specjalnym.

W świątecznym wydaniu "Strażników Galaktyki" ich misją jest uczynienie Świąt niezapomnianymi dla Quilla, dlatego też udają się na Ziemię w poszukiwaniu idealnego prezentu.

W obsadzie aktorskiej znaleźli się Chris Pratt, Dave Bautista, Karen Gillan, Pom Klementieff, a także Vin Diesel jako Groot i Bradley Cooper jako Rocket, Sean Gunn, zespół country The Old 97’s, Michael Rooker i Kevin Bacon.

Premiera świątecznego odcinka "Strażników Galaktyki" już jutro!

Źrodło: Comicbookmovie

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…