Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Idris Elba na pierwszych zdjęciach z filmu "Luther" 0

Detektyw Luther powraca. Na łamach magazynu Empire zaprezentowano pierwsze zdjęcia z pełnometrażowego filmu będącego kontynuacją kultowego kryminalnego serialu z Wielkiej Brytanii.

Idris Elba - "Luther"

Magazyn Empire daje nam możliwość po raz pierwszy rzucić okiem na zdjęcia z filmu Luther. Zdaje się, że twórcy rzucą tytułowego bohatera w nową rzeczywistość, ponieważ opuści on Londyn. Na jednym ze zdjęć widzimy detektywa Johna Luthera tereny górskie pokryte śniegiem.

Według odtwórcy głównej roli, czyli Idrisa Elby, film pozwoli na jeszcze głębsze poznanie postaci:

Tak naprawdę dochodzimy do sedna sprawy, ponieważ mieliśmy na to czas i odpowiednią skalę. Daje też Neilowi ​​[Crossowi] o wiele większe pole do popisu. Świat Luthera do zabawy, pod względem tego, gdzie Luther może się udać, jak tam tam dojechać, w jakim krajobrazie się ma znaleźć. Wyrywamy się z piaszczystych ulic Londynu. I to jest świetne. Wydaje się, że teraz wkraczamy w inne życie Luthera.

wyjaśnia aktor

Elba obiecuje jednak, że film będzie miał zachowany mroczny ton serialu:

To naprawdę niebezpieczne, gdy przechodzi się z telewizji do filmu, inwestujesz w to dużo pieniędzy i masz zmienić charakterystykę serialu. Chciałem się upewnić, że mając większy budżet, nie za bardzo zniekształciliśmy parametry tego świata. Dodajemy więcej akcji i zwiększamy stawkę, ale gdzie momenty "mężczyzna pod łóżkiem" [scena z 3. sezonu]? To nie kosztuje zbyt dużo. Takie momenty pozostaną nienaruszone.

Z słów aktora wynika, że zależało mu na tym, aby film pełnometrażowy nie różnił się wiele od serialu pod względem mrocznego klimatu. I bardzo dobrze. Na razie nie ma daty premiery filmu. Wiemy tylko tyle, że Luther zadebiutuje w serwisie streamingowym Netflix. Najprawdopodobniej w 2023 roku.

Źrodło: Empire

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…