Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Tobin Bell na pierwszym zdjęciu z dziesiątego filmu z serii ''Piła'' 0

Dziesiąta część serii ’’Piła’’ jest już w produkcji. Opublikowane w sieci pierwsze zdjęcie z planu potwierdza wcześniejsze informacje o powrocie do roli kultowego Jigsawa aktora Tobina Bella.

''Piła''

Zaprezentowana światu fotografia z planu ukazuje Bella siedzącego na ławce w parku i rozmawiającego z małym chłopczykiem.

Rola Jigsawa przysporzyła Bellowi sławy. Postać, w którą wciela się aktor to najbardziej rozpoznawalny element całej serii ’’Piła’’. Aktor nie wystąpił jedynie w ostatniej dziewiątej odsłonie cyklu noszącej tytuł Spirala: Nowy rozdział serii Piła. Produkcja ta swoją premierę miała w ubiegłym roku. Nie okazała się jednak kasowym sukcesem. Miejmy nadzieję, że z jubileuszową produkcją pójdzie inaczej, tym bardziej, iż powraca Jigsaw.

Za kamerą kolejnej części tego charakteryzującego się sporą dawką przemocy i krwi cyklu stanie Kevin Greutert, spod którego skrzydeł wyszła Piła VI i Piła 3D.

Na razie nie ma szczegółów dotyczących fabuły Piły 10, ale możemy być pewni, że twórcy przygotowują dla swoich fanów kolejną porcję zaskakujących i krwawych pułapek oraz nową tajemnicę do rozwiązania.

Premiera dziesiątego filmu z serii ’’Piła’’ planowana jest na 27 października 2023 roku.

Źrodło: Twitter

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…