Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Bracia Russo zrobią limitowany serial o upadku giełdy kryptowalut FTX 0

W tym miesiącu wybuch skandal związany z rynkiem kryptowalt, a dokładnie firmą FTX, która była niesamowicie popularna w tym świecie. Ta niedawno jednak ogłosiła upadłość, a z rynku wyparowały miliardy dolarów. Serial o tym dla platformy Amazon Prime Video zrealizują bracia Russo, odpowiedzialni za wiele pełnometrażowych produkcji należących do MCU.

''Gray Man''

Serial nie posiada jeszcze swojego tytułu. Wiemy jednak, że ma to być limitowana produkcja składająca się z ośmiu odcinków. Scenariusz na podstawie informacji od dziennikarzy ekonomicznych napisze David Weil. Bracia Russo są producentami za pośrednictwem własnej firmy AGBO. Prawdopodobnie staną oni także za kamerą. Czy całości czy tylko odcinka pilotażowego? Jeszcze nie wiadomo.

To jedno z najbardziej bezczelnych oszustw, jakie kiedykolwiek popełniono. Dotyczy różnorodnych tematów i odnosi się m.in. do świata celebrytów, polityki, środowiska akademickiego, technologii, przestępczości, seksu, narkotyków i przyszłości nowoczesnych finansów. W samym centrum tego wszystkiego znajduje się niezwykle tajemnicza postać o złożonych i potencjalnie niebezpiecznych motywach. Chcemy zrozumieć, o co w tym chodzi

oświadczyli bracia Russo.

Obsada serialu nie jest znana. Mówi się jednak, że prawdopodobnie bracia Russo w kluczowych rolach obsadzą aktorów znanych z MCU.

Źrodło: Collider

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…