Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

DreamWorks Animation prezentuje nowe intro 0

Uznane studio animacji DreamWorks Animation prezentuje swoją nową czołówkę. Nowe intro po raz pierwszy pojawi się przy wyświetlaniu w kinach filmu Kot w butach: Ostatnie życzenie.

''Shrek''

Studio nie zrezygnowało oczywiście z słynnego 'księżycowego dziecka'’. W nowej 32-sekundowej sekwencji szybuje ono po niebie mijając ukochane i kultowe postaci z najsłynniejszych serii studia. Intro ukazuje bohaterów takich animacji jak Pan Wilk i spółka, Jak wytresować smoka, Kung Fu Panda, Dzieciak rządzi, Trolle oraz oczywiście trójkę najważniejszych bohaterów – Shreka, Fionę i Osła. To właśnie Shrek zapoczątkował nową erę studia i dlatego jak mówi szefowa DreamWorks Animation Margie Cohn czyni to z jego bohaterów świetny znak dla marki.

Tak o nowym logu mówi scenograf Kendal Cronkhite:

Sprawiamy, że sny ożywają na ekranie, więc nasz pomysł polega na wejściu w sen nowego dziecka. Przemierza ono senny, wymarzony krajobraz, gdzie ponownie spotyka kultowe postacie stworzone przez nas przez wszystkie te lata. Dziecko surfuje, unosi się i przelatuje przez galaktyki łącząc w jedną całość te wszystkie tak różnie wyglądające postacie.

A Wam jak podoba się nowa czołówka DreamWorks Animation:

Źrodło: DreamWorks Animation

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…