Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

''Wielka 4'' - oto zwiastun kryminalnej komedii Netflix 0

Netflix prezentuje zwiastun kryminalnej komedii Wielka 4 w reżyserii uznanego indonezyjskiego reżysera Timo Tjahjanto.

Tjahjanto najbardziej znany jest z reżyserii horrorów. Na swoim koncie ma Alfabet śmierci oraz V/H/S/2. Zrealizował także dwa uznane filmy akcji – Headshot i Przychodzi po nas noc. Miejmy nadzieję, że w gatunku jakim jest komediowy kryminał Tjahjanto odnajdzie się równie dobrze.

Główną bohaterką Wielkiej 4 jest Dina, policjantka która poszukuje prawdy na temat śmierci jej ojca, który został zamordowany. Wskazówki prowadzą ją na odległą tropikalną wyspę. Tam odnajduje czwórkę emerytowanych zabójców, których jak się okazuje wyszkolił jej ojciec. Ich mentor miał jednak wielu wrogów, którzy teraz pragną dopaść Dinę. Wskutek tych wydarzeń kwartet powraca z emerytury, aby ochronić kobietę przed niebezpieczeństwem. Ta początkowo niechętna, ściagana przez bezwzględnych ludzi, zmuszona zostaje do sprzymierzenia się z uczniami jej ojca.

Poniżej wspomniany zwiastun.

Tjahjanto jest także współautorem scenariusza do Wielkiej 4. Napisał go wraz z Johanną Wattimeną. W filmie występują Abimana Aryasatya, Putri Marino, Arie Kriting, Kristo Immanuel, Marthino Lio, Michelle Tahalea, Budi Ros, Donny Damara i Lutesha.

Premiera Wielkiej 4 na Netflix już 15 grudnia.

Źrodło: Netflix, Comingsoon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…