Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Hugh Jackman odrzucił rolę Jamesa Bonda 3

Jak się okazuje to nie Daniela Craiga mogliśmy oglądać jako Jamesa Bonda w nowej serii filmów o przygodach agenta 007. W jednym z ostatnich wywiadów Hugh Jackman ujawnił, iż to jemu pierwszemu zaproponowano tę rolę.

''X-Man" Ostatni bastion''

Aktor przypisuje tę szansę sukcesowi jaki osiągnął film X-Men z 2000 roku, w którym wcielił się w postać Wolverine’a. Dlaczego więc jednak postanowił odrzucić ten angaż?

W tamtym czasie Jackman skupił się właśnie na graniu Wolverine’a i bał się, że jeśli jeszcze zaangażuje się w filmy o Jamesie Bondzie, to nie będzie miał już czasu na wcielanie się w nikogo innego. A jak podkreśla nie chciał przez długi okres czasu ciągle grać tej samej postaci.

Drugim powodem było jego przeświadczenie, że faceci grający główne role w filmach akcji to stereotypowi twardziele, któzy dają sobie radę z każdą przeciwnością. Według niego każda taka postać miała określone cechy i zachowania. Jackman wolał tego uniknąć. Jak mówi woli grać postacie ciekawe, nie przestrzegające zasad.

Wtedy też rolę Jamesa Bonda otrzymał Daniel Craig, który w Agenta Jej Królewskiej Mości wcielił się w pięciu filmach. W ubiegłym roku pożegnał się z tą rolą. Do tej pory nie wiadomo kto przejmie po nim pałeczkę.

Źrodło: ComingSoon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

ar23s

I bardzo dobrze, bo kto wie czy wyśmienity "Logan" z 2017 roku by w ogóle powstał. Hugh urodził się do roli Rosomaka.

yaaraaja4

Somehow Q come up with a wrist mounted set of blades and an autodoc suit, then it’s pretty easy to write the rest…

Proszę czekać…