Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Pełny zwiastun filmu animowanego "Super Mario Bros. Film" 0

Universal Pictures pokazał pełny zwiastun wyczekiwanego filmu animowanego, który nosi tytuł Super Mario Bros. Film. Zapowiedź znajdziecie w dalszej części artykułu.

"Super Mario Bros. Film"

Animacja jest wyprodukowana przez Chrisa Meledandri z Illumination oraz Shigeru Miyamoto z Nintendo. Super Mario Bros. Film jest oparty na kultowej grze komputerowej z lat osiemdziesiątych . Głosów użyczyli min: Chris Pratt jako Mario oraz Anya Taylor-Joy jako księżniczka Peach.

Animacja The Super Mario Bros. Movie, której premiera będzie miała miejsce w pierwszej połowie 2023 roku jest pierwszą adaptacją serii Nintendo, od czasu niesławnego filmu aktorskiego o Mario i Luigim z 1993 roku.

Tym razem zdecydowano się jednak na formę animacji. W obsadzie głosowej są Chris Pratt jako Mario, Charlie Day jako Luigi, Anya Taylor-Joy jako księżniczka Peach, Jack Black jako Bowser, Keegan-Michael Key jako Ropucha, Seth Rogen jako Donkey Kong, Kevin Michael Richardson jako Kamek, Fred Armisen jako Cranky Kong i Sebastian Maniscalco jako Spike.

W produkcji usłyszymy również Charlesa Martineta, czyli aktora znanego z ról Mario i Luigiego w serii gier "Super Mario". Aaron Horvath i Michael Jelenic reżyserują fil animowany na podstawie scenariusza Matthew Fogela.

The Super Mario Bros. Movie trafi do kin 7 kwietnia 2023 roku.

Źrodło: Tylko Hity

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

john6

ostatnio wersje kinowe wychodzą świetnie na tle innych tytułów, więc możliwe, że nie tylko dzieciaki na to pójdą. Gdy się zobaczy średnią wieku 36 na filmie Dragon Ball to się człowiek zastanawia czy na pewno wszedł do tej sali do której kupił bilet ^^

Proszę czekać…