Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

"Emily w Paryżu" - Netflix pokazał zwiastun 3. sezonu 0

Sezon turystyczny się skończył. Netflix pokazał zwiastun 3. sezonu Emily w Paryżu. Wy znajdziecie go w dalszej części artykułu!

"Emily w Paryżu"

Rok po przeprowadzce z Chicago do Paryża, by podjąć wymarzoną pracę, Emily znajduje się na rozdrożu w praktycznie każdym aspekcie swojego życia. Mając do wyboru dwie zupełnie różne ścieżki będzie musiała zdecydować, jak daleko sięga jej lojalność – na polu zawodowym oraz uczuciowym. Co więcej, Emily będzie musiała rozważyć, co to oznacza dla jej przyszłości we Francji nie ustając przy tym w doświadczaniu kolejnych zaskakujących i pełnych przygód zwrotów akcji jakich dostarcza życie w Paryżu.

Nagradzany twórca i showrunner Darren Star powraca z trzecim sezonem nominowanego do nagrody Emmy serialu Emily w Paryżu. W główną rolę Emily Cooper ponownie wcieli się producentka i aktorka Lily Collins. W serialu zobaczymy znane już z poprzednich sezonów gwiazdy, czyli Philippine Leroy-Beaulieu, Lucasa Bravo, Ashley Park, Camille Razat, Samuela Arnolda, Bruno Gouery’ego, Williama Abadie’ego i Luciena Laviscounta. Serial Emily w Paryżu jest produkowany przez MTV Entertainment Studios, Darren Star Productions oraz Jax Media.

3. sezon Emily w Paryżu będzie składał się z 10 odcinków po 30 minut. Premiera już 21 grudnia tylko na Netflix!

Źrodło: Netflix

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…