Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

"Westworld" - czwarty sezon słynnego dystopijnego serialu już od 7 grudnia na DVD 0

Westworld to mroczna odyseja o narodzinach sztucznej inteligencji i ewolucji grzechu. Fascynująca opowieść o świecie, w którym każdy człowiek może zrealizować nawet najbardziej wyrafinowane fantazje. Czwarty sezon wielokrotnie nagradzanego serialu, ukaże się na DVD już 7 grudnia.

"Westworld"

Westworld to futurystyczny park rozrywki, w którym każdy może spełnić swoje najbardziej mroczne fantazje. To sprawia, że przestrzeń rozrywki w jednej chwili może zamienić się w najniebezpieczniejsze miejsce na Ziemi. Park skonstruowany przez genialnego naukowca Roberta Forda i pomagającego mu w tym niezwykłym projekcie Bernarda Lowe’a (Jeffrey Wright) staje się wspaniałym miejscem, w którym każdy może stać się tym, kim zawsze pragnął być i zrealizować swoje fantazje podczas przygód z "hostami" – androidami. Jednak szybko okazuje się, że za kulisami całego tego przedsięwzięcia nie wszystko jest tak wspaniałe, jak chcielibyśmy wierzyć.

W czwartym sezonie serialu powracają dobrze już znane z poprzednich odsłon postacie. Poza Jeffreyem Wrightem, zobaczyć możemy również Evan Rachel Wood, tym razem jako Christinę, Eda Harrisa powracającego do swojej roli tajemniczego mężczyzny w czerni, będącego uosobieniem zła, czy w końcu Jamesa Marsdena jako niezwykle przystojnego i sprawnie posługującego się bronią Teddy’ego Flooda. Ale znalazło się też miejsce na wprowadzenie nowej postaci. Zagrana przez wyróżnioną Oscarem® na ubiegłorocznej gali Ariana DeBose wcieliła się w Mayę – przyjaciółkę Christiny.

Akcja czwartego sezonu rozgrywa się siedem lat po zakończeniu długotrwałej wojny w wyniku której ludzie stali się wreszcie wolni. A przynajmniej tak im się wydawało… Wraz z rozwojem historii, bohaterowie zaczną zauważać, że nie do końca mogą ufać swojej percepcji, a serial po raz kolejny postawi pytania o miejsce człowieka w świecie, porządek społeczny oraz znaczenie sztucznej inteligencji w społeczeństwach przyszłości. Twórcy raz jeszcze zdołali udowodnić, że nadal są w stanie zaskakiwać, a zrealizowany przez nich serial nie przestaje być jedną z najciekawszych telewizyjnych produkcji science-fiction ostatnich lat.

Westworld do tej pory aż dziewięciokrotnie został wyróżniony nagrodą Emmy®. Czwarty sezon zadebiutuje w wydaniu DVD już 7 grudnia.

Dodatki specjalne w wydaniu DVD:

  • Tworząc rzeczywistość Westworld
  • Westworld w trasie
  • Park Temperance w Westworld: Wizyta na planie
  • Poznawanie ludzkości

Źrodło: Galapagos

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…