Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Nowy zwiastun oczekiwanego ''The Last of Us'' 0

HBO Max prezentuje nowy zwiastun opartego na kultowej grze od Naughty Dog serialu The Last of Us. Produkcja zapowiada się na naprawdę dobrą adaptację.

Akcja serialu umiejscowiona jest 20 lat po tym, jak cywilizacja jaką znamy została zniszczona przez dziwnego wirusa zmieniającego ludzi w stwory. Joel pracujący w nowej rzeczywistości, jako przemytnik, dostaje zadanie przetransportowania 14-letniej Ellie z opresyjnej strefy kwarantanny. To, co z początku zapowiada się na prostą robotę, wkrótce staje się brutalną, rozdzierającą serce podróżą, w trakcie której oboje muszą przemierzać Stany Zjednoczone i polegać na sobie nawzajem, aby przetrwać.

W roli Joela Pedro Pascal. Ellię portretuje zaś Bella Ramsey. Obsadę uzupełniają Gabriel Luna jako Tommy Miller, Nico Parker jako Sarah – córka Joela, Anna Torv jako Tess, Merle Dandridge jako Marlene, Jeffrey Pierce jako Perry, Murray Bartlett jako Frank, Con O’Neill jako Bill i Storm Reid (Euphoria) jako Riley. Za serial w dużej mierze odpowiadają twórca Czarnobyla Craig Mazin oraz Neil Druckmann.

Premiera The Last of Us została zaplanowana na 15 stycznia 2023 roku. W Polsce na HBO Max debiut oczywiście dzień później.

Źrodło: HBO Max

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 6

Krzysztof385

Bella Ramsey jako Ellie to jakiś żart, ta brzydka pokraka powinna grać w horrorach, a scena gdzie Elie mówi dla czego została dziabnięta jest żenująca w porównaniu z tą samą sceną z gry która tysiąc razy lepiej wypada niż w serialu HBO, z kolei Tess wygląda jak narkomanka i alkoholiczka na odwyku, tak samo jakimś nie porozumieniem jest czarnoskóra córka Joela. Mam mieszane uczucia co do tej produkcji ale poczekamy zobaczymy.

@Krzysztof385 dobrze, że ty jesteś piękny i uroczy. Powinien być jakiś cykl edukacyjny dla niektórych czym jest adaptacja.

@Bercik022 Wowo ale komentarz aż kopara mi opadła, wypowiedź na poziomie gimnazjalisty czyli zero retoryki która podważyła by to co napisałem

@Krzysztof385 xD za to ta odpowiedź to pięknie przemyślana. Tak bo akurat miałem szukać argumentów na twój prostacki przytyk w stronę wyglądu aktorki. Wytłumacz mi gdzie u ciebie była retoryka i argumenty? Bo raczej zachowałeś się jak incel i totalny burak jadąc po wyglądzie młodą aktorkę w najgorszy sposób.

@Bercik022 Grałeś w ogóle w grę The Last of Us zacznijmy od tego ?, po drugie na platformach streamingowe HBO, Netflix, Hulu, Amazon Prime wciskają różno kolorowych { czarnoskórych, hindusów, arabów, meksykanów, azjatów }, LGBT i wymyślają jakieś debilizmy na zasadzie kretyńskiego zachowania się postaci jak we Władcy Pierścieni od Amazon, i to samo zrobili w serialu The Last of Us. Szkoda, że nie zrobili z postaci Elii czarnoskórej lub Indiankę z plemienia Komanczów, i nie powciskali LGBT jak to zrobił Disney + w serialu Willow dla młodego widza skoro dali do tego serialu Dubbing, twoje wstawianie emetyków w stylu xD pokazuje twój poziom inteligencji na poziomie nawet nie gimnazjalisty. Więc z łaski swojej jak nie masz nic sensownego do powiedzenia, to nie zawracaj mi głowy i idź się pobaw z kolegami najlepiej w lepienie bałwanów na śniegu, lub idź pobawić się klockami LEGO albo figurkami Transformers bo taki jest twój poziom wypowiedzi w komentarzach.

@Krzysztof385 zacznij ty brać jakieś leki, co ty bredzisz gościu? XD jakie LGBT jakie poprawności? Ty widać to w hoy grałeś. Jesli mowa o grze to masz tam motyw LGBT, sama bohaterka była les. A tutaj zupełnie o to nie chodzi. Mam ci to przeliterować byś zrozumiał. Jedziesz po wyglądzie aktorki ciulu w najbardziej prostacki sposób a jak ci to w sarkastyczny sposób wypomnialem to mi jakieś tutaj wypracowania rzucasz. Na żywo też tak masz? Wyzywasz kobietę z wyglądu a jak ta odpowie to każesz iść bawić się jej zabawkami? Jakiś uraz z dzieciństwa masz?
Zacznij leczyć nogi bo na głowę już za późno.

Proszę czekać…