Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Pełny zwiastun filmowego sequela serialu ''Teen Wolf: Nastoletni wilkołak'' 0

Paramount, które odpowiada za realizację filmu Teen Wolf: The Movie zaprezentowało pełny zwiastun tej produkcji. To filmowy sequel serialu Teen Wolf: Nastoletni wilkołak, który zakończył się w 2017 roku mając na koncie siedem sezonów.

''Teen Wolf: Nastoletni wilkołak''

Teen Wolf: The Movie opowie historię pewnego przerażającego zła, które wraz z pełnią wyłania się i terroryzuje miasto Beacon Hills. Scott McCall będący Alfą będzie musiał zebrać zarówno nowych, jak i starych sojuszników i przyjaciół, aby wraz z nimi stoczyć najcięższą walkę w swoim życiu z przeciwnikiem jakiego mocy jeszcze nie zna.

Twórcą filmu jest Jeff Davis. Do roli Dereka Hale’a powraca wyśmienity Tyler Hoechlin. W serialu Derek był mentorem i sojusznikiem głównego bohatera Scotta McCalla. Allison ponownie portretuje Crystal Reed. Oprócz tej dwójki w obsadzie są także m.in. Holland Roden, Ian Bohen, Orny Adams, Colton Haynes, Tyler Posey oraz Ryan Kelley.

Premiera filmu 26 stycznia 2023 roku.

Głównym bohaterem oryginalnej serii jest Scott McCall, który uważa się za typowego nastolatka. Jego życie zmienia się diametralnie po tym, jak zostaje ugryziony przez wilkołaka i sam zaczyna się przemieniać. Odkrywa różne supermoce i poznaje piękną dziewczynę – Allison, której rodzina okazuje się być łowcami wilkołaków. Jednak nie tylko oni zagrażają Scottowi. Niewyjaśnione pozostają zamiary samca alfa wilkołaków, który przemienił chłopaka.

Źrodło: ComingSoon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…