Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Kolejnym projektem Guillermo del Toro będzie film z gatunku ''monster movie'' 0

W ramach promocji swojej najnowszej produkcji, poklatkowej animacji opowiadającej o przygodach drewnianego chłopczyka Pinokia, Guillermo del Toro zdradził jakie ma plany na przyszłość.

Ten niezwykle wizjonerski i mający swój indywidualny styl filmowiec w rozmowie z portalem Variety zdradził, iż na jego półce leżą aż 22 gotowe scenariusze. Jak mówi każdy z nich mógłby być jego następnym dziełem.

Guillermo del Toro zapytany o plan na najbliższy film, zdradził iż już pracuje nad jednym projektem. Nie chciał niestety powiedzieć o nim zbyt wiele. Ujawnił jedynie, iż będzie to swego rodzaju film o potworach.

Cóż, pracuję nad filmem należącym do monster movie. Nie zdradzę tytułu, bo może się on jeszcze zmienić. Obecnie prowadzę poprawki scenariuszowe. Mam nadzieję, że to właśnie ten projekt będzie następny, jednak jak to się nie raz zdarza, wszystko może się jeszcze zmienić

powiedział del Toro.

Przed premierą Pinokia, na Netflix zadebiutował jeszcze antologiczny serial, za który odpowiada del Toro. To Gabinet osobliwości Guillerma del Toro. Jak mówi uznany filmowiec już rozmawiał on z reżyserami i scenarzystami na temat kontynuacji. Jeśli tylko Netflix da produkcji zielone światło, prace ruszą pełną parą.

Źrodło: Variety

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…