Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

''M3GAN'' - drugi zwiastun horroru o kolejnej przerażającej lalce 0

Universal Pictures prezentuje drugi zwiastun horroru M3GAN. Produkcja ta do świata filmowego horroru wprowadzi kolejną przerażającą lalkę.

fragment plakatu promującego film ''M3GAN''

Fabuła opowiada o genialnej robotyczce Gemmie (Allison Williams), która projektuje realistyczną lalkę i programuje jej sztuczną inteligencję, aby była najlepszym przyjacielem dziecka i największym sprzymierzeńcem rodzica. Lalka M3GAN jest w stanie obserwować i słuchać tego czego potrzebuje jej sparowane dziecko zapewniając mu przy tym najlepszą opiekę.

W życiu prywatnym kobiety dochodzi jednak do tragedii wskutek, której Gemma nagle zostaje główną opiekunką swojej osieroconej 8-letniej siostrzenicy, Cady (Violet McGraw). Wraz z rosnącą presją w pracy podejmuje brzemienną w skutkach decyzję o przetestowaniu prototypu M3GAN z Cady. Jednak szybko staje się jasne, że jej decyzja będzie miała katastrofalne konsekwencje. Czy sobie z nimi poradzi?

Poniżej wspomniana zapowiedź:

Za kamerą M3GAN stanął Gerard Johnstone. Pracował on na scenariuszu autorstwa Akeli Cooper. Producenci to James Wan i Jason Blum. W filmie występują Allison Williams, Violet McGraw, Ronny Chieng, Brian Jordan Alvarez, Lori Dungey i Stephane Garneau-Monten.

Premiera filmu 6 stycznia 2023 roku.

Źrodło: ComingSoon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…