Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Nie będzie "Wonder Woman 3", powrót Cavilla mało prawdopodobny, a Jason Momoa zostanie Lobo - co szykuje James Gunn? 1

Czy era aktorów z tak zwanego "Snyderverse" dobiega końca? Szykuje się spora aktualizacja, jeśli chodzi o nowe DC Universe, za którą odpowiadać będą James Gunn i Peter Safran.

"Liga Sprawiedliwości"

Na łamach The Hollywood Reporter opublikowano nowy raport dotyczący przyszłości DC Studios i tego co szykują nam James Gunn oraz Peter Safran, czyli osoby, które mają być odpowiednikami Kevina Feige’a z Marvel Studios.

Przede wszystkim na początek wysuwa się przyszłość Wonder Woman. Rzekomo scenariusz autorstwa Patty Jenkins i Geoffa Johnsa do przygód trzeciej odsłony amazońskiej superbohaterki nie przypadł go gustu nowemu szefostwu. Nie pasuje on "do nowych, aczkolwiek wciąż rozwijanych planów" i uważa się, ze projekt jest obecnie martwy.

Nie to może być jednak największym ciosem w uczucia fanów. Podobno występ Henry'ego Cavilla w scenie po napisach Black Adama był jego ostatnim w DC Universe. Pomimo tego, że wiele wskazywało na to – same reakcje aktora również – iż gwiazdor zostanie z nami na dłużej, to obecnie mówi się o tym, iż wszystkie projekty z kultową postacią Człowieka ze stali zostały anulowane.

Nieco inaczej wygląda przyszłość Jasona Momoy w DC Universe. Mówi się, że występ w Aquaman and the Lost Kingdom może być jego ostatnim w roli Arthura Curry’ego, jednak to właśnie on miałby zostać ekranowym Lobo, co wielu podejrzewało po jego niedawnej działalności w mediach społecznościowych.

Kontynuacja wspomnianego powyżej Black Adama oraz wszystkie jego spin-offy także miały zostać anulowane. Bezpieczne są tylko i wyłącznie projekty Matta Reevesa osadzone w świecie The Batman.

Z racji tego, że James Gunn często za pośrednictwem swoich social mediów komentował tego typu rewelacje, już niedługo możemy otrzymać jakaś aktualizację od szefa DC Studios.

Źrodło: The Hollywood Reporter

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

ar23s

Anulowane "Wonder Woman 3"? Nie spodziewałem się, że wytwórnia pójdzie w końcu po rozum do głowy i odsunie Patty Jenkins. Cieszy mnie niezmiernie ta informacja. :)

Bercik022 ar23s

@ar23s szkoda, że nikt wcześniej jak Gunn nie przeczytał scenariusza do 84 zanim to nakręcili xD

john6

sami nie wiedzą co robić, więc na razie nie idą w żaden temat. Takie działanie na chwilę pozwoli zdobyć oddech, ale firma musi zarabiać – chyba że zrobią mix tytułów i Batman będzie często pływał w wodzie w którym kapitanem będzie Adam z amazonki

Bercik022 john6

@john6 jak nie wiedzą? Skoro podejmują aż tak mocne kroki to raczej świadczy o pełnej świadomości a nie rzucaniu rzeczy Ad hoc

Proszę czekać…