Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Posłuchajcie utwór Bartosza Chajdeckiego promujący 3. sezon "Kruk. Jak Tu Ciemno" - premiera serialu! 0

Tryptyk utworów muzycznych inspirowanych lokalnymi brzmieniami Podlasia, autorstwa Bartosza Chajdeckiego z udziałem zespołu Południce, zamyka utwór "Jak tu ciemno". Singiel z emocjonalną warstwą muzyczną odpowiada wielkiemu finałowi produkcji Kruk. Jak Tu Ciemno. W trzecim, ostatnim sezonie thrillerowej serii, Adam Kruk musi zmierzyć się nie tylko z wykańczającymi śledztwami czy potrzebą zemsty za doznane krzywdy, ale także zadbać o bezpieczeństwo tych, których kocha najbardziej. Singiel dostępny jest we wszystkich serwisach digitalowych, klip złożony ze scen serialu obejrzeć można w YouTube.

"Kruk. Jak Tu Ciemno"

Pierwszy sezon KRUKA opowiadał o tajemnicy, drugi o zagrożeniu. Trzeci, finałowy dotyka tematu straty, która jest rozdarciem, buntem, niezgodą, czasem budzi także ukryte głęboko zło. Muzycznie chciałem, aby nowy utwór "Jak tu ciemno" był łącznikiem pomiędzy "Kołysanką Kruka" z pierwszego sezonu, a "Czornym Woronem" z drugiego. Nie mamy tu wielkiej orkiestry symfonicznej, zostajemy w klimacie etnicznym — bardziej osobistym i kameralnym. Usłyszymy Południce szepczące o zagrożeniu, ale też „krzyk straty” w wykonaniu Katarzyny Bogusz. Wraz z finałowym sezonem żegnamy się z widzami i słuchaczami. Robimy to jednak nie ze smutkiem, ale z nadzieją na spotkanie w innym miejscu, czasie czy okolicznościach. Podlasie pozostanie już na zawsze w naszej pamięci. Mam nadzieję, że wszyscy chętnie będziemy tam wracać, choćby dzięki KRUKOWI i towarzyszącej mu muzyce

mówi Bartosz Chajdecki kompozytor utworu.

Rozpacz. Trauma po tragicznych wydarzeniach drugiego sezonu. Niepohamowana chęć zemsty. Te uczucia powodują, że komisarz Adam Kruk (Michał Żurawski) odsuwa się od wszystkich, których znał, ponownie rzuca się w wir pracy i z kilkuletnim synem na rękach stara się prowadzić własne śledztwo. W trakcie dochodzenia, do Kruka „przykleja się” bezdomny Mariusz (Cezary Kosiński), który nawiązuje świetny kontakt z Maksem i chętnie zajmuje się chłopcem, dzięki czemu główny bohater może skupić się na prowadzonej sprawie. Równocześnie Justyna (Magdalena Koleśnik) pozbywa się wszystkich dowodów, które mogłyby ją zdekonspirować. Nie pomaga jej w tym jednak powrót Rudego (Tomasz Włosok), który próbuje przejąć nielegalne interesy w Białymstoku.

Premiera produkcji Kruk. Jak Tu Ciemno już 9 grudnia w CANAL+ online i na antenie CANAL+ PREMIUM.

Źrodło: Canal+

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…