Ghostface terroryzuje Nowy Jork w pierwszej zapowiedzi filmu "Krzyk 6 " 0

Paramount Pictures opublikowało oficjalny teaser Krzyku 6 przedstawiający Ghostface’a, którego tym razem możemy zobaczyć w Nowym Jorku, a nie w sławnym Woodsboro. Horror pojawi się w kinach już za kilka miesięcy.

kadr z filmu "Krzyku"

W szóstej odsłonie serii powrócą reżyserzy filmu Krzyk z 2022 roku, czyli Matt Bettinelli-Olpin i Tyler Gillett. W produkcji pojawi się czterech ocalałymi z zabójstw Ghostface’a, którzy opuszczają Woodsboro i rozpoczynają nowy rozdział, jednak zabójca nie zamierza zostawić ich w spokoju.

Weteranki franczyzy Courteney Cox i Hayden Panettiere ponownie wcielą się w swoje role jako Gale Weathers i Kirby Reed. Dołączają do nich powracający członkowie obsady filmu z 2022 roku, w tym Melissa Barrera, Jenna OrtegaMason Gooding i Jasmin Savoy Brown. Nowymi członkami będą Dermot Mulroney, Henry Czerny, Jack Champion, Liana Liberato, Devyn Nekoda, Josh SegarraSamara Weaving i Tony Revolori.

Przypomnijmy, że pierwszy film z serii, wydany w 1996 roku, był niespodziewanym hitem, pomagając ożywić gatunek horroru na dekadę. Stał się najbardziej dochodowym slasherem wszech czasów, dopóki nie został zdetronizowany przez restart Halloween w 2018 roku. Sukces pierwszego filmu dał początek serii.

Premiera filmu planowana jest na 10 marca 2023 roku.

Źrodło: comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…