Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

''Krzyk 6'' - zobacz niesamowicie pomysłowy plakat 0

Za dwa miesiące na ekranach kin ponownie straszyć będzie Ghostface, a już teraz zobaczyć możecie jaki plakat zaprezentowali nam twórcy produkcji. Trzeba przyznać, że ma on szansę zostać kandydatem na plakat roku.

''Krzyk'' (2022)

Opublikowana grafika ukazuje nam maskę pod którą w każdej z części kryje się morderca. Całość stylizowana jest na plan nowojorskiego metra. A przystanki? Przystanki to dane ofiar z dotychczasowych pięciu filmów.

Szczegółowa fabuła tej części popularnego slashera nie jest jeszcze znana. Jedyne co wiemy, to że czwórka ocalałych bohaterów z szaleńczych mordów człowieka w znanej wszystkim fanom serii masce, opuści Woodsboro i rozpocznie się nowy rozdział, bowiem zabójca nie ma zamiaru zostawić ich w spokoju.

W szóstej odsłonie serii powrócają reżyserzy filmu Krzyk z 2022 roku, czyli Matt Bettinelli-Olpin i Tyler Gillett. W obsadzie znajdują się Melissa Barrera, Jenna Ortega, Mason Gooding, Jasmin Savoy Brown, Samara Weaving, Jack Champion, Liana Liberato oraz Henry Czerny. Powracają także weteranki franczyzy Courteney Cox i Hayden Panettiere, które ponownie wcielą się w swoje role jako Gale Weathers i Kirby Reed. 

Premiera Krzyku 6 zaplanowana jest na 10 marca 2023 roku.

Źrodło: Bloody Disgusting

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…