Woodstock Anga Lee 0

Reżyser wyjawia szczegółową obsadę swojego filmu o pierwszym Woodstocku

Focus Features rozpocznie pod koniec miesiąca produkcję Taking Woodstock na podstawie scenariusza Jamesa Schamusa i w reżyserii Anga Lee.

Film jest adaptacją pamiętnika Elliota Tibera, który odegrał rolę, pomagając przy historycznym festiwalu z 1969 roku. Odbył się on na ziemi jego sąsiada.

Demetri Martin (The Daily Show with Jon Stewart) już został wybrany do roli Tibera, młodego dekoratora wnętrz z Greenwich Village zobligowanego do prowadzenia rodzinnego interesu, motelu. Latem 1969 roku odnajduje sę w środku określającego pokolenie doświadczenia, kiedy zgłosił się na ochotnika, by jego motel był domem dla organizatorów Woodstokcu. Chwilę wcześniej jego sąsiad, Max Yasgur, udostępnił swoją farmę na te wydarzenie.
Imelda Staunton i Henry Goodman zagrają rodziców Tibera, a Jonathan Groff zagra organizatora Woodstock, Michaela Langa; Emile Hirsch zagra weterana z Wietnamu, Eugene Levy wcieli się w rolę Yasgura i Liev Schreiber (X-Men Origins: Wolverine) prowadzi rozmowy, by zagrać transwestytę imieniem Vilma.

Jeffrey Dean Morgan (Watchmen) ma wcielić się w rolę żonatego mężczyzny, który ma romans z Tiberem, a Paul Dano i Zoe Kazan zagrają parę hipisów, udających się na koncert. Dan Fogler zagra szefa lokalnej trupy teatralnej, a Mamie Gummer zagra asystentkę Langa.

Ang Lee na planie filmu Tajemnica Brokeback MountainAng Lee na planie filmu Tajemnica Brokeback Mountain

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…