Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Ghostface atakuje w pełnym zwiastunie ''Krzyku 6'' 0

Studio Paramount Pictures zgodnie z obietnicą opublikowało dzisiaj pełny zwiastun oczekiwanego kolejnego rozdziału slashera ’’Krzyk’’. Ghostface tym razem terror siać będzie w Nowym Jorku.

''Krzyk 6''

Po brutalnych zabójstwach, które po raz kolejny wstrząsnęły ich rodzinnym miasteczkiem, czwórka ocalałych z wydarzeń ubiegłorocznego Krzyku bohaterów opuszcza legendarne Woodsboro. Pragną rozpocząć nowy rozdział życia. Sam, Tara, Mindy i Chad przeprowadzają się do Nowego Jorku, dynamicznego, wielkiego miasta pełnego ludzi, które ma im pomóc zapomnieć o mrocznej przeszłości. Jednak Ghostface sprawi, że Nowy Jork mieć będzie jeszcze jeden powód, aby nigdy nie zasypiać. Duże miasto wbrew pozorom jest o wiele mniej bezpieczne, a zabójcą w tak wielkiej miejskiej populacji może być dosłownie każdy.

Poniżej wspomniany zwiastun:

Do swoich ról powracają Melissa Barrera, Jenna Ortega, Jasmin Savoy Brown oraz Mason Gooding. Na ekranie ujrzymy także Hayden Panettiere, która powraca do roli Kirby Reed. Bohaterka ta zadebiutowała w Krzyku 4. W szóstej odsłonie serii powracają reżyserzy filmu Krzyk z 2022 roku, czyli Matt Bettinelli-OlpinTyler Gillett

Premiera Krzyku 6 już 10 marca.

Źrodło: Dark Horizons

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…