"Niezwyciężony" powraca! Jest pierwsza zapowiedź 2. sezonu 0

Zobaczcie pierwszy zwiastun 2. odsłony animowanej serii Niezwyciężony. Marka Graysona i Allena spędzających czas w Burger Mart i omawiających oczekiwanie między sezonem 1. a 2. sezonem.

kadr z serialu "Niezwyciężony"

Animacja Niezwyciężony jest adaptacją komiksu autorstwa Roberta Kirkmana. Głównym bohaterem jest Mark, nastolatek którego ojcem jest pozaziemski superbohater – Omni-Man. Kiedy chłopak odkrywa, iż odziedziczył po ojcu nadludzką siłę i zdolność latania postanawia wykorzystać swoje moce do ochrony planety i ludzkości. W tym celu przywdziewa kostium superbohatera, przyjmuje przydomek Invincible i rozpoczyna prowadzenie trudnego i pełnego niebezpieczeństw podwójnego życia. Z czasem, gdy Mark rozwija swoje własne moce, odkrywa że spuścizna ojca wcale nie jest taka bohaterska, jak się wydaje…

Niezwyciężony zadebiutował w marcu 2021 roku, bardzo szybko stając się jednym z największych hitów w historii platformy Amazon Prime Video. Kontynuacja miała bardzo długi proces produkcji, oby czas ten pozytywnie odbił się na jakości serialu. Gdyż jego pierwsza seria krytykowana była właśnie za pośpieszny proces animacji. Teraz powinna być ona dopracowana.

Premiera serialu planowana jest na koniec 2023 roku.

Źrodło: comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…