Zapraszamy na nietypowy pogrzeb w zwiastunie komedii "Masz ci los!" 0

Już niedługo do kin trafi polska komedia pomyłek zatytułowana Masz ci los!. Jest to produkcja duetu Drabik/Chaciński z Gigant Films – twórców Planety Singli i Juliusza. Zapraszamy do obejrzenia zwiastuna.

kadr z filmu "Masz ci los!"

Podczas stypy po pogrzebie ukochanego dziadka rodzina orientuje się, że w loterii padły właśnie numery, którymi staruszek grał przez całe życie. Nie ma czasu na rozpacz i łzy, kiedy zwycięski kupon jest w marynarce. Trzy metry pod ziemią. Rodzina i przyjaciele nagle z wielką mocą odczuwają potrzebę zobaczenia dziadka jeszcze raz. Do gry niespodziewanie wkracza także ksiądz okolicznej parafii, który doskonale wie, co knują krewni i sam chętnie odświeżyłby kościół (i nie tylko) przy pomocy pieniędzy z wygranej. Zaczyna się wyścig na pomysły, intrygi i podstępy. Najlepiej takie, żeby fortuną podzielić się z możliwie najmniejszą liczbą pozostałych. A najchętniej z nikim. Człowiek jest z gruntu dobry… ale nie, gdy w grę wchodzą wielkie pieniądze.

Za reżyserię odpowiada Mateusz Głowacki. W głównych rolach występują m.in. Izabela Kuna, Piotr Głowacki, Sonia Bohosiewicz, Rafał Rutkowski, Robert Wabich i Marian Dziędziel, oraz aktorzy młodego pokolenia: Michał Sikorski i Wiktoria Kruszczyńska.

Film trafi do kin 3 lutego 2023 roku, za dystrybucję odpowiada Kino Świat.

Źrodło: Kino Świat

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…