Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Anne Hathaway i Thomasin McKenzie na pierwszych zdjęciach z filmu ''Eileen'' 0

W sieci zadebiutowały dwa pierwsze zdjęcia z thrillera Eileen. Produkcja ta jest adaptacją powieści Ottessy Moshfegh z 2015 roku będącej jej pierwszym dziełem. W rolach głównych występują Anne Hathaway i Thomasin McKenzie.

Obie aktorki możemy zobaczyć na opublikowanych fotografiach. Bohaterki, w które się wcielają pracują razem w więzieniu, a nieprawdopodobna emocjonalna więź jaka je połączy doprowadzi do ich udziału w szokującej zbrodni.

=
=

Eileen wyreżyserował William Oldroyd na podstawie scenariusza napisanego przez Moshfegh i Luke'a Goebela. W filmie występują Thomasin McKenzie, Anne Hathaway, Shea Whigham, Marin Ireland i Owen Teague.

Akcja Eileen rozgrywa się w mroźnym Bostonie z lat 60. ubiegłego wieku. Eillen, w tej roli McKenzie, to młoda kobieta, której życie krąży pomiędzy obskurnym domem, gdzie opiekuje się uzależnionym od alkoholu ojcem, a więzieniem, w którym pracuje. Gdy do zakładu karnego przybywa terapeutka dr Rebeka St. John (Hathaway), Eileen jest nią oczarowana i nie może oprzeć się jej urokowi. Ma nadzieję na prawdziwą przyjaźń. Jednak znajomość ta będzie miała swoje ciemne strony. Rebeka wplątuje Eileen w szokującą zbrodnię, która zmieni wszystko.

Eileen swoją światową premierę miał w miniony weekend na Festiwalu Filmowym w Sundance. Data kinowej premiery filmu nie jest jeszcze znana.

Źrodło: Twitter

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…