"Dzika noc" powróci! Za sterami stanie ta sama ekipa 0

Tommy Wirkola potwierdził, że ruszyły prace nad kontynuacją filmu Dzika noc, który zyskał wielką popularność, wśród fanów oraz krytyków.

fragment plakatu filmu "Dzika noc"

Nie ma wątpliwości, że film Dzika noc z 2022 roku odniósł ogromny sukces, zarabiając ponad 75 milionów dolarów na całym świecie przy budżecie wynoszącym jedynie 25 milionów. Po osiągnięciu takiego zysku, reżyser Tommy Wirkola, potwierdził, że rozpoczęto prace nad kontynuacją, a Pat Casey i Josh Miller powrócą, aby napisać scenariusz. Wkrótce po tym, jak film trafił do kin, producentka Kelly McCormick potwierdziła w jednym z wywiadów, że Dzika noc 2 była już brana pod uwagę, czekano tylko na wynik finansowy.

Mamy czas, aby naprawdę złamać scenariusz i wymyślić historię. Mamy kilka pomysłów, ja, Pat, Josh i producenci. Rozmawialiśmy o tym, gdzie chcemy umieścić projekt i co chcemy zobaczyć. Na tapecie zostawiliśmy rzeczy, takie jak Biegun Północny, Pani Mikołajowa, elfy, ale jeśli chodzi o fabułę, myślę, że mamy naprawdę fajny pomysł, który rozszerza świat i zakres, ale wciąż zachowuje ten ton, który kochamy z pierwszej odsłony.

wyjawił Tommy Wirkola

Przypomnijmy jeszcze fabułę filmu Dzika noc – Kiedy pewna, bogata rodzina zostaje zakładnikami w Wigilię, przestępcy nie są przygotowani na niespodziewanego bojownika. Święty Mikołaj (w tej roli David Harbour, serial Stranger Things) jest na miejscu i ma zamiar pokazać, dlaczego Mikołaj nie będzie taki święty.

Źrodło: thewrap.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…