Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Giancarlo Esposito w obsadzie filmu Coppoli ''Megalopolis'' 0

Będący w planach od wielu lat film Megalopolis Francisa Forda Coppoli nareszcie jest w fazie realizacji i zbiera coraz bardziej gwiazdorską obsadę. Najnowszym nabytkiem jest Giancarlo Esposito.

Giancarlo Esposito, serial ''The Mandalorian''

Esposito kojarzyć możecie z seriali The Boys, The Mandalorian oraz Harley Quinn. Wystąpił także w dramacie Okja oraz w thrillerze S.W.A.T: Miasto w ogniu. Jak na razie rola aktorka w Megalopolis nie została ujawniona. W przypadku innych gwiazd jest podobnie. A obsada tej produkcji science fiction prezentuje się naprawdę znakomicie. Na liście płac są także: Adam Driver, Forest Whitaker, Nathalie Emmanuel, Jon Voight, Laurence Fishburne, Aubrey Plaza, Shia LaBeouf, Chloe Fineman, Kathryn Hunter, Dustin Hoffman, DB Sweeney, Talia Shire, Jason Schwartzman, Bailey Ives, Grace VanderWaal i James Remar.

Francis Ford Coppola reżyseruje niezależnie finansowany film na podstawie własnego scenariusza. Jego budżet wynosi ponad 100 milionów dolarów. Produkcja jest obecnie w połowie zdjęć, które powstają w Atlancie i w Nowym Jorku.

Akcja Megalopolis będzie rozgrywała się w Nowym Jorku dotkniętym wielką katastrofą, gdzie władze miasta będą starały się stworzyć utopię. Film w swojej estetyce nawiązywać ma do rzymskiego eposu. Poznamy epicką opowieść o politycznych ambicjach, geniuszu i niebezpiecznej miłości.

Źrodło: Dark Horizons

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…