Film "Laski na gigancie 2" potwierdzony, główny kwartet powraca 0

Podczas wywiadu na Festiwalu Filmowym w Sundance, współautorka Lasek na gigancie, Tracy Oliver, w końcu potwierdziła, że kontynuacja komedii z 2017 roku oficjalnie posuwa się naprzód.

fragment plakatu filmu "Laski na gigancie"

Oliver ujawnił, że Regina Hall, Queen Latifah, Jada Pinkett Smith i Tiffany Haddish powrócą do swoich ról jako Ryan, Sasha, Lisa i Dina. W Laski na gigancie 2 główny kwartet pojedzie do Ghany na coroczny festiwal Afrochella.

Laski na gigancie wyreżyserował i wyprodukował Malcolm D. Lee (Kosmiczny mecz: Nowa era) na podstawie scenariusza napisanego przez Kenye Barris i Tracy Oliver. Film skupiał się na czterech najlepszych przyjaciołach z college’u, którzy podróżują do Nowego Orleanu na coroczny festiwal Essence, próbując ożywić swoją przyjaźń. Oprócz Hall, Latifah, Pinkett Smith i Haddish, w filmie wystąpili także Larenz Tate, Kate Walsh, Mike Colter, Mike Epps, Deborah Ayorinde, Lara Grice i Kofi Siriboe.

Film został wyprodukowany przez Universal Pictures i Will Packer, a James Lopez i Preston Holmes byli producentami wykonawczymi. Od debiutu w 2017 roku zdobył uznanie krytyków i sukces komercyjny z ponad 140 milionami dolarów zysku.

Źrodło: variety.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…