Seriale "Titans" i "Doom Patrol" zakończą się wraz z 4. sezonem, problemy HBO Max 0

Dwie ukochane produkcje DC Comics dobiegają końca, ponieważ HBO Max ogłosiło, że 4. sezony będą ostatnimi dla Titans i Doom Patrol. HBO Max wydało oświadczenie w tej sprawie.

fragment plakatu serialu "Doom Patrol"

Oba seriale zakończą się na 4. sezonie i podobno nie jest to zaskoczeniem dla producentów. Serie, które zostały wyprodukowane przez Grega Berlantiego, zostały opracowane dla DC Universe, a później zostały wchłonięte przez HBO Max. Titans zadebiutowało w 2017 roku, a jego spin-off Doom Patrol pojawił się rok później.

Chociaż będą to ostatnie sezony Titans i Doom Patrol, jesteśmy bardzo dumni z tych seriali i nie możemy się doczekać, aż fani zobaczą ich kulminacyjne zakończenia. Jesteśmy wdzięczni Berlanti Productions i Warner Bros. Television za stworzenie tak szczerego, ekscytującego i pełnego akcji serialu. Dziękujemy showrunnerowi Titans Gregowi Walkerowi, producentom wykonawczym Gregowi Berlantiemu, Akivie Goldsmanowi, Sarah Schechter, Geoffowi Johnsowi, Richardowi Hatemowi i zespołowi Weed Road Pictures. W Doom Patrol wychwalamy showrunnera Jeremy’ego Carvera i producentów wykonawczych Grega Berlantiego, Sarah Schechter, Geoffa Johnsa, Chrisa Dingess i Tamarę Becher-Wilkinson. Przez cztery sezony fani zakochali się w Tytanach i Doom Patrol, inwestując w ich próby i udręki oraz w ich legendarne bitwy raz po raz ratujące świat

brzmi oświadczenie HBO Max

HBO Max w 2022 roku wzbudziła bardzo negatywne odczucia wśród widzów, ponieważ zaczęła masowo kasować i wyrzucać swoje oryginalne produkcje z serwisu. Większość tych decyzji miała związek z umowami z twórcami, którzy po usunięciu serii nie muszą dostawać tantiemów za to, że dana pozycja jest w HBO Max. Miało to się skończyć w tym roku, jednak jak widać kolejne tytuły wypadają z katalogu.

Źrodło: comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…